I zcestovalá a neúnavná světoběžnice muzika se občas potřebuje ohřát v teplém obydlí. Britský zpěvák a klavírní samouk Jamie Cullum ji na sklonku tisíciletí ubytoval ve skromné studentské komůrce, kde z poctivé dřiny v roce 2003 uzrálo komorní trio s albem Twentysomething.

Kolem jeho svěže podaných jazzových standardů frontman jančil na pódiu, skákal po klavíru a svým chlapeckým šarmem omámil posluchače nejen mladší generace.

Úspěch desky se svezl na vlně malé swingové renesance a inspiroval Culluma k tomu, aby ve svém hudebním domě o dva roky později přistavěl i patro pro elektronickou muziku jménem Catching Tales.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.