Žebříček

1. Radůza - Miluju vás

2. Pavel Bobek - Víc nehledám...

3. Tři sestry - Lázničky

4. Madonna - The Sticky & Sweet Tour

5. Petr Kalandra & ASPM 1982 - 1990

6. Písničky z Impulsovic krabičky

7. Svěcený / Dvořák - Vivaldianno MMVIII

8. Sade - Soldier Of Love

9. Lady Gaga - Fame Monster

10. Neruda - Neruda

Album intimních rodinných skladeb písničkářky Radůzy Miluju vás vede už tři týdny žebříček nejprodávanějších desek v Česku.

Na druhém místě zůstala nahrávka českých verzí písní Johnnyho Cashe v podání Pavla Bobka. Zpěvák avizuje, že album Víc nehledám... je jeho poslední studiovou deskou.

Na třetí příčku se ze čtvrté vyšplhala novinka Tří sester nazvaná Lázničky. 

Na čtvrté příčce hitparády branické rockery vystřídala americká zpěvačka Madonna s DVD se záznamem z úspěšného turné The Sticky & Sweet Tour.

Na pátou příčku postoupilo album Petr Kalandra & ASPM 1982 - 1990 s archivními nahrávkami vydanými k nedožitým šedesátinám českého bluesmana.

Kompilace Písničky z Impulsovic krabičky obsadila šesté místo hitparády. Do první desítky se probojovala i alba Vivaldianno MMVIII houslisty Jaroslava Svěceného a bývalého člena skupiny Lucie Michala Dvořáka, Soldier Of Love britské zpěvačky s africkými kořeny Sade a Fame Monster od Lady Gaga. U

zavírá ji album Neruda nového stejnojmenného projektu Romana Holého a Matěje Rupperta z Monkey Business.

Z domácí produkce se v ČR dále dobře prodávají například nahrávky kapel Nightwork, Kryštof, DVD projektu Vivaldianno a desky Jamese Colea.

Oficiální žebříček 50 nejprodávanějších alb a výběrů populární hudby publikuje česká pobočka IFPI každý týden na základě hlášení prodejen pokrývajících téměř polovinu objemu prodeje zvukových nosičů v České republice.

Související