Britský zpěvák Robbie Williams oficiálně potvrdil svůj návrat do skupiny Take That, kterou opustil před 15 lety. Společně natočili novou desku, která by se měla na pultech obchodů objevit v listopadu.

V oficiální tiskové zprávě t uvádí Alice Titzová z vydavatelství Universal Music, další informace přinesl server BBC News.

Nadobro zpět

"Jsem plný rozpaků a vzrušení. Je to jako bych se vrátil domů," cituje tisková zpráva Williamse. "Že se nás pět dá opět dohromady a sejdeme se v jedné místnosti, mi vždy připadalo pouze jako sen.

Nyní se to stalo skutečností a jako sen mi připadá to, že spolu opět natáčíme desku. Je mi velkým potěšením, že mohu opět trávit čas po boku Robbieho," uvedl k návratu kolegy zpěvák Mark Owen.

Robbie Williams chlapeckou kapelu opustil v roce 1995 a dal se na sólovou dráhu. Výsledkem obnovené spolupráce bude nová, dosud nepojmenovaná deska, kterou spolu v naprosté tichosti natočili v Londýně.

Nejznámější hit kapely Take That se jmenuje Back for Good (text pokračuje pod videem)

Půjde o první společné studiové album od roku 1995, kdy tato formace vydala úspěšnou desku Nobody Else. Produkce novinky se ujal známý producent Stuart Price. Příští rok by měla kapela společně vyjet na koncertní turné.

Skupina Take That vznikla v roce 1989. Společně s Robbiem Williamsem jí tvořili Gary Barlow, Mark Owen, Howard Donald a Jason Orange. Po odchodu Williamse se kapela rozpadla, zbylí členové se dali dohromady až v roce 2005. Od té doby se několikrát spekulovalo o Williamsově návratu.

Související