S rychlostí bleskového viru se na internetu šíří píseň, kterou mnozí označují za nejhorší skladbu všech dob. Poté, co se singl Friday objevil na iTunes a YouTube, třináctiletá Američanka Rebecca Blacková jakoby byla hvězdou největší velikosti. Její výtvor už zhlédlo přes 33 milionů návštěvníků, informuje agentura AP.

Skladba se stala hitem Twitteru, kde si vysloužila mnoho posměšků, prý hlavně pro stupidní text. Objevují se v něm takové "verše" jako například: "Včera byl čtvrtek, čtvrtek, dnes je pátek, pátek". I hudba je dost amatérská, což prý pozná i absolutní laik.

Bieber v sukni

Song byl nahrán v Los Angeles ve firmě Ark Music Faktory, která sama sebe označuje za nezávislé nahrávací studio. Na své webové stránce píše, že za svůj hlavní cíl pokládá objevování budoucích uměleckých jedniček a nových vynikajících hvězd.

Za to, že Rebecce firma Ark Music Faktory skladbu složila, její rodiče zaplatili 2000 dolarů. Podle agentury AP zdaleka nejsou jediní, kdo je ochoten zaplatit v podstatě jakoukoli cenu, aby se z jejich dítěte stal třeba druhý Justin Bieber.

Související