Nejšťastnější moment života Amy Winehouse? U čerstvě zesnulé britské zpěvačky, jejíž hudební projev do jisté míry kořenil ve frustraci, smutku a nejspíš i sebeubližování, je to skoro protimluv.

Na mysl přesto vytanou staré příhody o tom, jak zvesela čelila největšímu tlaku paparazzi, přátel i muzikantů.

Skupinkám fotografů, kteří už několik týdnů dnem i nocí parkovali před jejím domečkem v londýnském Camdenu, chodívala při osamělých večerech vařit čaj, občas s fanynkami probírala oblečení a tu a tam někomu zlehka dala pár facek, když překročil hranici domovního prahu.

Fotografy posílala pro pivo a smála se, když ukazovali účtenky, a když už se někdo dostal dovnitř, nadšeně předváděla tanečky své oblíbené dívčí kapely Shangri-Las z 60. let, se smíchem vyprávěla, jak si během všech svých drogových protikůr vesele dál píchala a šňupala, a při tom všem provozovala lehce anarchistickou domácnost sestávající se převážně z otevřených pytlíků s brambůrky, ve staniolu zabalených osmažených kuřat, zničených kreditních karet a prázdných flašek od alkoholu. Především ale byla zamilovaná.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.