Rodina nedávno zesnulé britské zpěvačky Amy Winehouse zjistila, že ze zpěvaččina domu v londýnském Camdenu zmizely některé její osobní věci. V domě, v němž byla sedmadvacetiletá Winehouseová v červenci nalezena mrtvá, se od její smrti pohybovalo asi 20 lidí - rodinní příslušníci, přátelé, policisté a členové bezpečnostního týmu.

Zpěvaččin otec Mitch je přesvědčen, že z domu zmizely nevydané nahrávky a také notebooky plné písňových textů a osobních dopisů, řekl bulvárnímu listu The Sun nejmenovaný zdroj. Ukradena prý byla i zpěvaččina oblíbená kytara a zřejmě také rozpracované písně, které skládala pro své třetí album.

Mitch Winehouse byl požádán o upřesnění, jaké cenné věci ve zpěvaččině domě byly. S tímto úkolem mu má pomoci Amyin partner Reg Travis. Policie zatím informovala, že nemohou najít jen dva sešity písňových textů.

"Mitch chce dát tomu, kdo ty předměty ukradl - ať už to byl kdokoliv - šanci udělat správnou věc a vrátit je, aby se celá věc vyřídila bez komplikací," řekl informovaný zdroj.

 

 

Zpěvaččin otec Mitch pravidelně navštěvoval Amyin dům po její smrti. Fanoušci u něj vytvořili jakousi svatyni, kam kladli lístečky se vzkazy, květiny a obrázky. Při jedné návštěvě vyšel z domu s několika kousky zpěvaččina oblečení a rozdal je fanouškům.

Amy Winehouse získala pět cen Grammy. Další úspěchy ale zastínily zprávy o její závislosti na drogách. Zpěvačka byla 23. července nalezena mrtvá ve svém domě, příčina smrti nebyla dosud zjištěna.

 

 

Související