Těžko si představit, co se honilo v hlavě úředníčkovi, který senegalskému multiinstrumentalistovi Cheikhovi Lô vloni zamítl víza do Schengenu a tím držitele nejvyššího senegalského státního vyznamenání připravil o evropské turné včetně chystaného pražského koncertu.

Nejspíš nezkoumal původ dlouhatánských dreadů, kterými Lô hrdě stvrzuje příslušnost k antimilitantnímu islámskému bratrstvu Mouridů, a docela jistě si neposlechl jediné z jeho čtyř alb, na nichž Senegalec kromě víry důkladně rozebírá i problematiku afrických emigrantů.

V úterý Lô naštěstí již s příslušným razítkem v pase vystoupí v pražském Paláci Akropolis.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.