Londýnský rodák George Michael (48) se zařadil k popovým interpretům, kteří se rozhodli koketovat s instrumentací velkého orchestru. Zda se mu podaří symfonické ambice naplnit, prozradí dnešní vyprodaný koncert v pražské Státní opeře.

Pražské zahájení turné Symphonica mohou brát příznivci George Michaela jako kompenzaci za zrušený koncert, plánovaný na 2. června 2007, kdy vinou havárie kamionu nedorazila na místo činu část vybavení.

Vstupenky na premiéru byly nyní sice díky relativně malé kapacitě Státní opery brzy vyprodány, nicméně zájemce o Michaelův symfonický repertoár by mělo 14. listopadu uspokojit vystoupení v O2 Areně.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.