Americká popová zpěvačka Lady Gaga, která je známá zejména díky svému výstřednímu oblékání, představila nový videoklip k písni You And I. Tentokrát ale upustila od extravagance. V černobílém videu se prezentuje jako jemná dívka, která si romanticky pohrává s vlasy. Pryč je i její tradičně výrazný make-up.

Na zhruba dvouminutovém videu se podle agentury Reuters podílela slavná holandská dvojice módních fotografů - Inez Van Lamsweerdeová a Vinoodh Matadin - a Lady Gaga na záběrech pózuje jen v hedvábných minišatech.

Píseň You And I pochází z posledního alba Lady Gaga nazvaného Born This Way. Nová deska hned po vydání ovládla téměř všechny světové hitparády. Během prvního týdne se jí prodalo přes milion kusů. Velkou zásluhu na tom podle hudebních publicistů má to, že desku si mohli zájemci stáhnout přes internet, nebo si ji za pouhých 99 centů (asi 17 korun) po omezenou dobu objednat prostřednictvím internetového obchodu Amazon.

 

Nové video  Lady Gaga k písni You And I najdete na této adrese: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KTiV9Obc9c4