Hana Hegerová je jemný francouzský parfém aplikovaný vodním dělem. Právě vydané retrospektivní DVD Pasiáns s jejími pro televizi zfilmovanými písněmi a dalšími dokumenty demonstruje šarmantní sílu.

Mnohokrát má Hana Hegerová při zpěvu slzy v očích, přesto tyto intimní okamžiky nepůsobí odevzdaně. Spíš hledíme do zraků kočkovité šelmy přichystané ke skoku.

Kromě hlasu hrají ve zfilmovaných písních, ale také v četných záznamech z vystoupení, pořízených od počátku šedesátých let do půlky let devadesátých, zásadní roli hlava a ruce.

Obličej se smršťuje a napíná, grimasy střídá kamenná tvář, jak zpěvačka mimikou ilustruje příběhy písní. Ruce jsou dirigentem emocí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.