Británie je díky své koloniální minulosti tím nejlepším prostředím ke spojování indických kořenů se západním popem.

Fúze zvaná asijský underground po dvou dekádách dospěla do stadia úderné a technicky elegantní komerce, od níž se příjemně odlišuje zpěvačka Susheela Ramanová, která dnes zazpívá v Praze.

K jádru věci jinak

Stále ji baví hrát si, zkoušet to jinak a pronikat k jádru věci, podobně jako ty nejlepší písničkářky anglosaského světa. Vyjadřuje se ale podstatně odlišným hudebním jazykem.

Narodila se sice v Anglii a v mládí zpívala s bluesovou kapelou, ale ve 22 letech objevila vlastní kořeny a odjela do Indie, aby si našla svého "guru", v tomto případě respektovanou zpěvačku Shruti Sadolikarovou.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.