Scénáře a režie videoklipu Reklamní anděl se ujal student písecké Filmové akademie Miroslava Ondříčka Luboš Rezler, za kamerou stál jeho spolužák Jan Štětina. 

"Šlo nám o to zjistit, zda naše hudba ještě oslovuje mladou generaci a k našemu příjemnému překvapení si tvůrci klipu po dlouhém poslechu celé diskografie vybrali píseň Reklamní anděl z devatenáct let starého alba Underpop," říká kytarista a autor písní Tiché dohody Dan Šustr.

Tichá dohoda klip pokřtí na svém koncertu v pražském Kulturním centru Vltavská, kde se objeví i hudebníci, kteří v minulosti hráli v různých sestavách Tiché dohody. Na koncertu zahraje skupina písně napříč svou diskografií, tu tvoří desitka alb.

Zatím jste si přečetli 80 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.