Na óbr koncertu k pětadvacátému výročí Rock'n'roll Hall Of Fame před třemi lety při improvizovaném vystoupení Lou Reed společně s Metallikou pomršili velvetovskou klasiku Sweet Jane.

Bylo to sice zábavné, ale rozhodně to nezavdávalo ten nejmenší důvod domnívat se, že umělci z tolik odlišných hudebních teritorií by mohli ve spolupráci pokračovat.

Vždyť snad až na zálibu v černém oblečení do té doby neměli nic společného. Že po dvou letech společně nahrají a na dvojitém disku pod názvem Lulu vydají devadesát minut hudby, bylo velice překvapující.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.