Americký písničkář Neil Young si nechal patentovat názvy pro svůj nový digitální hudební format.

Klíčová osobnost rockové scény už od poloviny 60. let, někdejší člen Crosby, Stills, Nash & Young a později lídr kapely Crazy Horse zároveň nejspíš chystá vlastní síť obchodů s hudbou. Informaci přinesl časopis Rolling Stone.

Young si pro svoji službu nechal patentovat názvy jako Díky, že posloucháte, Hudební přehrávač pro 21. století nebo Schránka v zemi.

Samotný digitální formát, jež má podle Rolling Stonu představovat kvalitnější alternativu k MP3, by mohl být označován příponou SQS (Studio Quality Sound - kvalita zvuku jako z nahrávacího studia).

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.