Nové album Lionela Richieho, nazvané Tuskegee, patří k těm deskám, které dělají velké hvězdy za vrcholem své kariéry. Natáčejí písně, které se jim v mládí líbily, nebo revidují své nejslavnější hity a pokoušejí se jim dát nový, modernější kabát.

Kolekce je složena z nejslavnějších Richieho písní, jež si jejich autor tentokrát zazpíval jako dueta se zpěváky všech generací. Není to ale jen inventura.

Slavný pěvec milostných písní se pokusil svým skladbám dát nový rozměr, srovnatelný s legendární deskou Raye Charlese Modern Sounds In Country And Western, která vyšla přesně před padesáti roky. V této podobě je také 20. října zahraje v pražské O2 aréně.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.