Téměř kompletní diskografii houslisty Václava Hudečka vydá v digitální podobě nahrávací firma Supraphon. Ve čtvrtek, kdy Hudeček oslaví šedesátiny, tak bude k dispozici 46 alb ze 49, které houslista během své kariéry pro Supraphon případně Panton, jehož archiv Supraphon vlastní, natočil.

Tři zbývající alba firma doplní po získání práv k digitálnímu vydání, řekl Vladan Drvota ze Supraphonu.

Rané nahrávky

Největší česká nahrávací společnost tak pokračuje v postupném zpřístupňování svého rozsáhlého katalogu v digitální podobě. Nedávno například využila sedmdesátin zpěvačky Marie Rottrové či jubileí skupin Olympic a Spirituál kvintet, aby ve svém digitálním obchodu Supraphonline.cz nabídla jejich kompletní diskografii.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.