Před pár týdny se zapsali do Guinnessovy knihy rekordů, když odehráli osm koncertů během čtyřiadvaceti hodin.

Podivínští američtí rockeři Flaming Lips, kteří v pátek vystoupí na Colours of Ostrava, jsou duchem punkrockeři a žánrově lehce alternativní kapelou pro masy. A jejich frontman, zpěvák a kytarista Wayne Coyne, zkrátka prvotřídní cvok.

HN: Ještě sbíráte krev celebrit?

Samozřejmě, ale už jsem moudřejší a vím, ve kterých státech je to zakázané. Nechápu, proč se toho tolik lidí štítí a myslí si, že když do nich píchnu jehlou, něčím je nakazím. Moje jehly jsou čisté! Naštěstí rozumní lidé z showbyznysu ochotně shazují košile a rozepínají halenky na první hvízdnutí.

HN: Prostě se připlížíte k někomu slavnému a bodnete ho jehlou?

Zaručuje to lepší výsledky než se nejdřív ptát. Jeden chlápek – kdybych vám řekl který, musel bych vás zabít – si sundal ponožku a rozřízl palec u nohy, ale z nohy to nekape tak hezky jako z ženské ručky. Je to vážně zábava, i když to může znít nenormálně.

HN: Ne, ne, je to naprosto normální.

Pak musím tu krev vždy opatrně strčit do pytlíčku a dopravit do své sběrné ledničky. Krev musí zůstat chlazená, aby neztratila tržní cenu! Takže když se na někoho chci večer podívat, otevřu ledničku, pokochám se a hned sáček strčím zpátky. Nic nového, já si na koncertech mazal krev na ksicht už za Reagana.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.