HN: Čím to je, že jste svého prvního alba prodala milion kopií?
Například ve Východní Evropě lidé hluboce milují francouzštinu, a protože při vystoupeních jsem docela komunikativní, lidé na mě reagují. A také na lidské hodnoty, které svoji hudbou předávám. Můj život je plný výjimek, neustále mi někdo říká: “Tohle by se normálně nemohlo stát.” A mně se to naopak stává.

HN: Jak jste se dostala k hudbě?
Asi ve mně vždy byla. Byla jsem hodně citlivá a emocionální. Jako dítě jsem chodila na hudební průpravku, měla jsem dobrou učitelku, která uměla nadchnout. Rodiče chtěli, abych měla hudební vzdělání, takže od pěti jsem pokračovala v hudebce. A i když to formální prostředí mi úplně nevyhovovalo, věnovala jsem se tam zpívání i chorálům, v sedmi jsem se zamilovala do houslí a na ty jsem pak hrála další dva roky, což mi pomohlo vyvinout si hudební sluch.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.