Od našeho zpravodaje ve Velké Británii – Teprve nekompromisní stopkou od pořadatelů v sobotu skončil koncert Bruce Springsteena v londýnském Hyde Parku.

Pětašedesát tisíc zablácených Britů (dívky prozřetelně v černých punčoškách a holinkách v národních barvách) si s řečeným Bossem v jeden okamžik sborově zpívali o starých dobrých časech Glory Days, načež zvuk kapely začal rychle odvlávat ve větru, až z gestikulujícího, jančícícho Springsteena na pódiu nezbyla nic než komická, nemluvná figurčička.

A Boss se jen mlčky poklonil, naposledy upřel pohled na tu nezměrnou masu – tříkilometrový, černočerný pás desítek a desítek tisíc, za nimiž v dálce jako oheň plápolá obzor londýnských mrakodrapů – a byl ten tam.

A s ním i druhý večer festivalu Hard Rock Calling, ze kterého se domů čvachtalo tak, že by se skoro dalo plavat.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.