Pověstný "waleský tygr" Tom Jones se po dvou letech přihlásil s novým albem, které nazval Spirit In The Room.

Deska je po vzoru série American Recordings Johnnyho Cashe jakýmsi účtováním s ohromným zpěváckým dílem, které za svého dvaasedmdesátiletého života Jones odvedl.

Zatímco Johnny Cash se sice na svých posledních nahrávkách snažil natočit všechno, co chtěl, ale z různých důvodů to nestihl, Tom Jones už podruhé přichází s originálním mixem starého, dobrého blues a nedávno napsaných, ale málo známých skladeb renomovaných autorů.

Pro Spirit In The Room si vybral spíše intimní, často duchovně orientované skladby Paula McCartneyho, Toma Waitse, Paula Simona, Leonarda Cohena nebo méně známého, ale kritikou a rovněž hudebníky obdivovaného Richarda Thompsona.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.