Jedna z legend moderní populární hudby, Beach Boys, slaví padesát let od svého vzniku. Dlouhá léta je veřejnost považovala za uzavřenou minulost, vždyť poslední album s novými písněmi vydali před dvaceti lety.

Jediný, kdo se v posledních letech obtěžoval s nahráváním nebo koncertováním, byl nejrozporuplnější člen Brian Wilson, považovaný už od konce šedesátých let za neovladatelného šíleného génia.

To, že se na oslavu padesátin dali všichni žijící členové souboru znovu dohromady a natočili novou desku That's Why God Made The Radio, je nepochybně jeho zásluhou.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.