Rolling Stones jsou nejen zpět a při chuti, ale dokonce i v nahrávacím studiu. Tuto zprávu do světa vyslal frontman kapely Mick Jagger, když na Twitteru napsal: "Tenhle týden jsme si to užívali ve studiu v Paříži".

Podle "stonologa" Nico Zentgrafa natáčení probíhalo ve studiu Guillaume Tell. Na kytaru hrál pochopitelně Keith Richards, na basu Darryl Jones, na klávesy Chuck Leavell. 

Nad natáčením měl dohlížet dlouhodobý spolupracovník kapely Don Was. Jagger na Twitter umístil i obrázek, na němž sedí ve studiu, obklopený Telecastery, Stratocastery, harmonikami a krabičkami.

Dle všeho útulně zařízený nahrávací komplex Guilaume Tell se nachází pár minut chůze od Champs-Elysées. Je vybaven pingpongovým stolem, popelníky, barem, kuchyňskou, kancelářemi i kabelovou televizí. V minulosti tu nahrávali všichni od Charlese Aznavoura či Stéphana Grapelliho až po Petera Gabriela, Paula Simona či Rogera Waterse.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.