Internetový server Supraphonline.cz po necelém roce svého provozu přestává být pouze digitálním obchodem s hudbou svého provozovatele - tedy firmy Supraphon - a stává se přímým konkurentem například služby iTunes.

Vyplynulo to ze čtvrteční tiskové konference, kde zástupci společnosti představili nové funkce i rozšířený katalog obchodu. V tom čerstvě figuruje i 560 alb českých a slovenských interpretů, které vyšly u společnosti Universal Music.

10 procent ze všeho

Ředitelka Supraphonu Iva Millerová následně potvrdila, že již probíhají jednání se společnostmi EMI a Sony Music o integraci jejich katalogu. Menší česká vydavatelství jako například Animal Music, Galén nebo Toxique Music už do katalogu Supraphonu zahrnuta jsou - a firma se nijak nebrání tomu, aby přibývala další.

Supraphonline.cz má ke čtvrtku již 10 tisíc registrovaných uživatelů. "V tuto chvíli z našich prodejů tvoří digitální obrat cca 10 procent. Z těch deseti procent se asi 40 procent prodá přímo na Supraphonline.cz," uvedla Millerová, podle níž velká část zákazníků pochází ze zahraničí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.