Britský moderátor David Frost měl ve svém debatním pořadu na Al-Džazíře nazvaném Frost Over The World už takřka každého významnějšího světového hosta, Václava Havla nevyjímaje. Většinou šlo ale o rozhovory kratšího, aktuálnějšího rázu.

Příští měsíc Frost odvysílá šedesátiminutové nadčasové interview s Paulem McCartneym, které prý vyniká hostovou neobyčejnou otevřeností.

McCartney, který zásadně dává jen čtvrthodinové rozhovory, tu například obsáhle vysvětluje, proč se rozpadli Beatles. O obsahu rozhovoru s předstihem referoval deník Guardian.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.