Jedna z nejpohlednějších zpěvaček anglické scény, ve Velké Británii naturalizovaná Gruzínka Katie Melua přijela ve středu konečně i do Čech. Má tady velkou smůlu.

V letech 2003–2005 vydala své dvě první a zároveň nejlepší desky na malé značce Dramatico, kterou tehdy v Čechách žádná z velkých gramofirem nedistribuovala, a proto její evropský věhlas nechal naši zemi nedotčenou. To se projevilo i na návštěvě v Kongresovém sále.

Příště bude mít šaramantní černovláska nepochybně víc diváků. Svým výkonem a charismatem přesvědčila, že se s ní a jejími muzikanty dá strávit příjemný večer, a zároveň naznačila, že v dnešní popkultuře existují málo využité prostory, v nichž lze oslovit spoustu jinak neuchopitelných posluchačů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.