Od koncertu irské pop-rockové skupiny The Cranberries se nedají čekat žádné velké zázraky. Na svém kontě mají přece předloňskou desku Bualadh Bos, která je pravděpodobně nejhorším koncertním albem posledních let.

Ani při svém pražském vystoupení nepředvedli ve Sportovní hale na Výstavišti nic světoborného. Přesto jedna z nejslavnějších pop rockových kapel devadesátých let nabídla svému věrnému publiku příjemný koncert. 

Jako na irské pastvině

Je to s podivem. Žádné velké efekty nebo projekce. Muzikanti trčeli jako přibití k podlaze. Zpěvačka Dolores O´Riordan občas ujížděla s intonací, jako kdyby šlo o předkolo Česko hledá SuperStar.

Zvláště když došlo na pasáže vokalíz, kdy se "zpívá beze slov", jichž jsou písně The Cranberries bohužel plné, zapomínala, že existuje něco jako tónina. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.