Lucia Šoralová vykročila ze stínu Lucie Bílé. Na nové desce s Michalem Horáčkem se připojila k hercům, kteří v posledních letech znovuvzkřísili českou pop music. Natočila album, za které se nemusí stydět.

Nabubřelý název O lásce, cti a kuráži nesmí posluchače odradit, protože pod ním slyšíme nejen výbornou zpěvačku, ale i zajímavou skladatelku. S guruem, jako je její partner Ondřej Soukup, se v oboru samozřejmě leccos naučila, ale to není minus. Však co by byly dnešní superhvězdy Adele nebo Lana del Rey bez kvalitního producenta.

Dobrá sázka na šanson

Drobná, temperamentní Slovenka sice působí v Čechách řadu let, ale nedařilo se jí prosadit. Dlouhá léta stála ve stínu Lucie Bílé, zaskakovala za ni v muzikálech nebo brala nevábné čudly typu Landova pokusu zprznit zdánlivě nezprznitelné Mozartovo Rekviem. Lidé sice odcházeli z divadla s pocitem, že Šoralová je dobrá, ale pořád pro ně byla jen "tou malou Bílou". To se teď změnilo.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.