Prvotřídní umělci a nejlepší hudební skupiny světa již více než dvě desetiletí spolupracují na programu nazvaném „Signature Series”, který napomáhá získávat milióny dolarů na různorodé charitativní účely po celém světě.

Společnost Hard Rock, která provozuje síť restaurací a hudebních klubů Hard Rock Cafe, nyní představuje 30. limitovanou edici - tentokrát triček od skupiny U2 s tématem ochrany lidských práv. Hard Rock a jejich partner Edun Live je budou nabízet v kamenných obchodech a na internetu. 15% výnosů z jejich tržeb bude věnováno Amnesty International na podporu celosvětových kampaní, bojujících za ochranu lidských práv.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.