Album rockové skupiny Umakart nazvané Vlci u dveří připomíná přehlídku dokumentárních filmů. Každá z deseti písní nové desky by mohla být - jak by to asi nejpřesněji vystihlo obvyklé publicistické klišé - "hlubokou psychologickou sondou do lidské duše".

A kdyby navíc festivalová sekce Umakart byla soutěžní, jen těžko by se rozhodovalo o vítězi. Na desce Vlci u dveří je totiž devět velmi silných, obrazově vydatných písní uvažujících o existenci člověka a ta desátá - skoro hororový Bezprsťák - se vzhledem k textu zdá natolik obskurní, že by si zasloužila aspoň zvláštní cenu poroty. Ovšem i v Bezprsťákovi jde o život.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.