V Česku čím dál oblíbenější improvizátor a zpěvák Bobby McFerrin chystá další návrat do Prahy. Tentokrát jej ale neorchestruje festival Struny podzim, nýbrž překvapivě Česká filharmonie. V červnu se totiž někteří z improvizacím otevřených členů orchestru přidají k McFerrinovým dvěma vystoupením v Rudolfinu.

To první se odehraje 19. června a půjde o běžný McFerrinův sólový koncert. S tím rozdílem, že hosty tentokrát nebudou zpěvák Dan Bárta či zpívající violoncellistky Tara Fuki, jako když McFerrin vystupoval roku 2008 v Kongresovém sále, nýbrž přímo členové České filharmonie – jmenovitě například houslista Josef Špaček či violoncellista Jan Keller.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.