Rozumí se samo sebou, že špitál hříšníků není žádným muzeem svatých. Málokdo to ale umí podat tak, jako americká rocková kapela The Wallflowers na své nové desce Glad All Over. Nemocnice mezi nebem a zemí, kam různí Luciferové, darebáčci a zhrzelci chodívají "se vším zamíchat, když už si není co líznout", je jedním z deseti nových písňových vynálezů kytaristy a zpěváka Jakoba Dylana.

Letos dvaačtyřicetiletý potomek slavnějšího Boba se s partou kalifornských záškoláků The Wallflowers (doslova samotáři, podivíni) sčuchnul už začátkem devadesátých let v losangeleském sousedství Fairfox.

Největší slávu si The Wallflowers užili v éře desky Bringing Down The Horse, jež roku 1996 nečekaně předznamenala návrat rockových kapel ke kořenům, díky nápadité produkci a vyčerpávajícímu rejstříku strunných nástrojů získala dvě Grammy a nakonec se jí prodalo přes sedm milionů kusů.

Až kapela zvesela žertovala, že dvacetitisícové davy mladistvých, kterým hrává ve sportovních halách, o existenci nějakého Boba Dylana nemají ani páru.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.