Mexický tenorista Rolando Villazón zřejmě úspěšně překonal hlasovou krizi a nyní je na turné s Českým národním symfonickým orchestrem. Jedním z patnácti měst, která do konce června navštíví s Verdiho áriemi, bude 8. května i Praha.

Program tohoto recitálu vychází z alba Villazón Verdi, natočeného k letošnímu dvoustému výročí narození Giuseppe Verdiho. Přitom doposud Villazón exceloval na deskách sestavených spíše z repertoáru z okruhu italských veristů, případně ve francouzské a latinskoamerické hudbě, nepočítáme-li kompletní nahrávku Verdiho Traviaty nebo odskoky do světa staré hudby.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.