Desítky tabletů, telefonů a dokonce i videokamer nad hlavami diváků natáčely čtvrteční vystoupení elektronického tria The xx ve velkém sále pražské Lucerny. Vyprodaný koncert nositelů Mercury Prize, na němž se sešlo převážně studentské publikum, díky tomu ještě v pátek žil na společenských sítích.

Přitom vystoupení The xx bylo bylo z velké části hlavně "trendy" událostí, na kterou se obtížně shánějí lístky a kterou si diváci užívají spolu. Kamery však z atmosféry takového koncertu zachycují především laserové projekce a stroboskopy na pódiu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.