Nejslavnější česká kapela devadesátých let Lucie v pondělí oznámila, že příští rok vyrazí na turné. S hydraulickým pódiem a pyrotechnikou show absolvuje v červnu 2014 koncerty v Ostravě, Brně a v Praze. Půjde prý o halová vystoupení, která co do rozměrů v Česku nemají konkurenci.

Turné, které začne dvěma vystoupeními v Košicích a v Bratislavě, zcela mimořádně zašťiťuje agentura Live Nation, jež do Česka vozí největší zahraniční hvězdy. "Jednali jsme s Lucií několik měsíců. Připravujeme velkou výpravu za použití audiovizuálních vymožeností, které Lucie před deseti lety ještě využívat nemohla," říká Robert Porkert, ředitel české pobočky Live Nation. Prodej lístků začne tuto středu v 9 hodin ráno.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.