Pražský klub Jazz Dock, který minulý týden vyplavila rozvodněná řeka Vltava, čeká minimálně měsíc rekonstrukčních prací. Klub, jehož otevření v roce 2009 předcházela zhruba dvacetimilionová investice jeho majitele Vladimíra Lederera, teprve začíná počítat škody. Už nyní je ale odhaduje na částku blízkou třem milionům korun.

Na podporu Jazz Docku přišli nejen čeští hudebníci. Ti pod vedením zpěvaček Marty Töpferové a Zeurítie v úterý chystají benefiční koncert v Lucerna Music Baru, kde vystoupí například Aneta Langerová nebo Dan Bárta s triem Roberta Balzara. Na pódiu se vystřídají také jazzové sestavy semknuté kolem kytaristů Davida Dorůžky a Libora Šmoldase, zpěvačka Yvonne Sanchez, kapela Lanugo či společný projekt Lenky Dusilové s klavíristkou Beatou Hlavenkovou. Všichni se vzdali nároku na honorář.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.