Když na otázku "Jaká je nová deska Black Sabbath?" odpoví hudební kritik, že úplně stejná jako všechny, co natočili s Ozzym Osbournem, většina fanoušků to vezme jako dobrou zprávu.

Vždyť i na Ozzyho koncerty se chodí především kvůli ubezpečení, že roztřesený zpěvák stále ještě unese vědro vody, kterým polévá publikum, a že pořád má dost síly vystrčit na lidi holou zadnici. V těch chvílích je skoro jedno, co kapela hraje a jak falešně metalový idol zpívá.

Po 43 letech existence jsou Black Sabbath symbolem rockové jistoty a nové album 13 nás v tom ještě více utvrzuje. Jejich návrat k nejhlubším kořenům proto působí na momentálně vyschlé scéně tvrdého rocku osvěžujícím dojmem.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.