Žije možná nejfantastičtější skeč, jaký by si kdy sám dokázal napsat. Ten o britském komikovi, zdánlivě příliš britském "na vývoz", kterého jediná role vystřelí ke stratosférické slávě za Atlantikem.

Ze skupiny, jež v podstatě vlastnila britskou komediální scénu v osmdesátých letech, byl nejméně pravděpodobným kandidátem na takový úspěch. Kdyby Hughovi Lauriemu tehdy někdo předpověděl, že v roce 2011 bude nejlépe placeným hercem v americké televizi, podíval by se na něj prázdným, nechápavým pohledem prince regenta Jiřího, který z něj udělal hvězdu seriálu Černá zmije.

Cambridge ale šťastně potkala Los Angeles. Trénink v satirické komedii a britská odtažitost změnily asociálního génia závislého na prášcích Gregoryho House – hlavního hrdinu seriálu Dr. House – v unikátního televizního antihrdinu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.