Ani prudký déšť před začátkem koncertu, ani provazy vody, které se několikrát spustily v průběhu vystoupení, neodradily české fanoušky Iron Maiden od toho, aby vzdali hold nejslavnější kapele britské nové vlny heavy metalu.

Skupina se jim za to odvděčila tím, že přes nepříjemné povětrnostní podmínky předvedla klasickou podívanou podle hesla klasických stadionových kapel: Dejte lidem přesně to, co chtějí. 

Při koncertních programech typu Iron Maiden je těžké hodnotit výkony jednotlivých muzikantů. Soubor má za sebou stovky koncertů, často ještě v horších podmínkách, než měli tentokrát v Praze, takže každý okamžik je nacvičen a vybroušen k dokonalosti. Nedá se improvizovat a tvořit až na scéně, lze jen nabídnout slušně odvedené řemeslo. A bavit, bavit a bavit. To Iron Maiden dovedou jako málokdo. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.