K podivuhodné tepelné výměně došlo v úterý na Pražském hradě, kde jako by písničkářka Regina Spektor pohlcovala všechen chlad, ze kterého prvním řadám drkotaly zuby. Až to skoro vypadalo, že na terase hradní Jízdárny snad termodynamické zákony neplatí.

Spektorovou sice za dovezeným klavírem Steinway viditelně zábly prsty, mezi písněmi se dokonce musela přiobléct, teplo z ní přesto šlo nezměrné. Asi to jinak být nemohlo. Vždyť co jiného než kouzla čekat od čečetky v puntíkované zástěře, která na pódium přiskočí, zrovna když se z mračna nad Petřínem vyloupne luna?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.