Ve videoklipu Queenie Eye se Paulu McCartneymu nejspíš povedl zápis do Guinnessovy knihy rekordů, když shromáždil nejvíc filmových hvězd na metr čtvereční v historii filmových písniček. Svěží skladba jako z poloviny sedmdesátých let podpořila vydání nového alba Paula McCartneyho, které se jmenuje New.

Je to první deska beatlesovské legendy po šesti letech od vynikající nahrávky Memory Almost Full a se sousedstvím jednoho z nejlepších autorových alb se vyrovnala víc než statečně.

A co víc, pokud veřejnost vnímala Memory Almost Full jako loučení stárnoucího hudebního génia s populární hudbou, pak New je živá, mladá deska, která sice nezapře kořeny hluboko v minulosti populární hudby, ale docela by slušela leckterému čtyřicátníkovi.

A to i přesto, že v písničce Early Days slyšíme McCartneyho jako roztřeseného starce.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.