Nové album skupiny Muff s názvem Vol. 2 přichází ve chvíli, kdy se český jazz ocitá v nové izolaci. Dávno se vymotal z politického undergroundu, srovnal laťku se světem a leckde v cizině uspěl, jen aby pětadvacet let po revoluci skončil v undergroundu ekonomickém.

Dnes jej záměrně přehlížejí provozovatelé jazzklubů, kteří se z existenčních nejistot zafixovali na obehrané žánry v domnění, že turisté chtějí v Praze slyšet jen to, co už slyšeli tisíckrát.

Současná hudba přežívá jen na scéně klubu Jazz Dock. A ten je vyhlášený právě sršivými koncerty elektronického Muffu, loučícího se s hlaholícím půlnočním publikem skladbami, do nichž je komicky zabudovaná část projevu Václava Klause o jazzu nebo v nich nasamplovaný hlas estébáka podává hlášení z vystoupení Plastic People of the Universe.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.