Pop-music se mění – mělo být hlavním sdělením vyhlašování cen Akademie populární hudby, které se pro větší světovost změnily z Andělů na Czech Music Awards.

A tak to chtěla i Česká televize: aby i TV přenos ukázal, v jak skvělé formě ta naše muzika je. Z plánovaného posh večera se ovšem stala jen další více či méně vkusná estráda, v níž se odhalilo, že změn na scéně zase tolik není.

Dan Bárta a Lenka Dusilová budou zpěváky roku, ať se děje, co se děje, zkrátka proto, že dělají umění, a ještě ke všemu mají výraz. Jenže přece jen: nejsou nejlepší nějak dlouho?

To je na české hudební scéně tak pusto a prázdno, že jim nikdo nesahá ani po kolena, natožpak k boku? A nejsou nakonec Bárta a Dusilová jen tradičním alibi akademiků, skrze něž dáváme světu najevo, že přece jen umíme, a domácím zase, že je to vše takové jiné než Zlatý slavík?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.