Hysterický řev, který u převážně teenagerského publika pražské O2 areny v úterý vyvolal zpěvák Justin Timberlake, nemá v posledních letech obdoby.

Tento idol zejména dospívajících dívčích srdcí se však na rozdíl od jiných popových hvězd představil vysoko nad úrovní toho, co se napůl dětem obvykle nabízí. Brilantní show, jejíž součástí byl i orchestr, sboristé a tanečníci, pak jen znásobila sílu zpěvákovy osobnosti.

Vystoupení přitom nebylo bez rozporů. Bílý soulman Timberlake v první polovině koncertu předvedl až brutálně tvrdý a přehnaně hlasitý hip hop, v němž rezonovala základní nemoc dnešního popu, tedy nedostatek témat a neschopnost sdělit cokoli podstatného kromě výkřiků typu "uděláme si z toho mejdan".

Nuda byla o to větší, že se vše odehrávalo na tmavé scéně, prořezávané neinvenční, ale o to agresivnější palbou mohutného světelného parku.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.