Pražská koncertní hala Forum Karlín má úspěšně za sebou první náročný koncert. Tato plná "Lucerna pro 21. století" ve středu hostila americkou avantgardní skupinu Nine Inch Nails, známou rafinovanou prací se zvukem, kompozicemi i světelnými efekty.

Nine Inch Nails existují už přes čtvrt století a víceméně produkují stejný typ hudby, která se snaží do zvukové podoby převést slovy těžko popsatelné emoce – agresi, křečovitý strach, hysterii, paranoii či psychickou bolest.

Desky pod hlavičkou Nine Inch Nails obsahují hudbu nočních můr a civilizačních nemocí.

Kdysi se dokonce s trochou nadsázky psalo, že vystoupení kapely je pro jejího jediného stálého člena Trenta Reznora náhražkou za sezení u psychiatra.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.