Když před dvěma roky poprvé přijela na festival Colours of Ostrava, vypravila se francouzská zpěvačka Zaz na workshopovou scénu festivalu. Tam spatřila, jak několik dívek nacvičuje choreografii na píseň Zaz nazvanou Je veux. “Tehdy jsem poprvé viděla, jak lidé z jiné části světa tančí na moji hudbu. Bylo to úžasné,” vzpomínala na tiskové konferenci Zaz, která se v pátek do Ostravy po dvou letech vrátila.

Roli v tom mohl hrát i silný zážitek, který si Francouzka z tehdejšího koncertu odnesla. “Pamatuji si, jak se nad areálem rozprostřela duha a že lidi ještě čtvrt hodiny tleskali. Energie v publiku byla nepopsatelná.”

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.