„Žádný jiný Angličan necítil tak dobře rockovou a soulovou muziku,“ prohlásil Paul McCartney poté, co se dozvěděl, že jeho přítel zemřel v pondělí v Crawfordu v americkém státě Colorado. Že má Joe Cocker potíže, bylo patrné už v září, kdy mu pianista Billy Joel z pódia newyorské Madison Square Garden popřál zdraví a podivil se, že takový talent od pánaboha ještě není v Rock’n’rollové síni slávy. Ale ti, kdo se na čiperného důchodce přišli loni podívat do pražské O2 areny, vědí, že to až do poslední chvíle uměl rozpálit. Vždyť také jeho poslední album nese název Fire It Up.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.