Život hudebníka Camerona Carpentera, který v neděli vystoupí v pražském Foru Karlín, se nenávratně změnil 4. listopadu 2004. Tehdy si zahrál na nové elektronické varhany v kostele Trinity Church v New Yorku. Předchozí nástroj v kostele poškodily teroristické útoky z 11. září 2001 a Trinity Church si tehdy nechal zhotovit nové, moderní a především digitální varhany.

„Byl to skoro duchovní zážitek. Po třiceti vteřinách mi bylo jasné, že s klasickými kostelními varhany jsem skončil,“ vysvětluje Carpenter v rozhovoru pro HN a dramaticky dodává, že „už nebylo cesty zpět.“

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.