Jiný by se dojetím zajíkl, ale Magdalena Kožená má pevné nervy a přídavky zpívá jakoby nic. Překvapení, které pro ni připravili pořadatelé jejího pondělního pražského recitálu, když tajně instruovali posluchače, aby Kožené zazpívali k narozeninám, ji určitě potěšilo, ale nerozhodilo.

Happy Birthday To You zpívalo Magdaleně Kožené na konci jejího pondělního koncertu stojící a tleskající publikum ve vyprodaném Španělském sále na Pražském hradě. Od klavíru v té chvíli krátkou improvizaci vedl ředitel České filharmonie David Mareček. Mezzosopranistka oslaví 26. května své čtyřicetiny, ale tohle zřejmě nečekala.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.