Britský houslista Daniel Hope, jehož zastupuje společnost Deutsche Grammophon a který již získal ceny Classical Brit, Echo Klassik i několik nominací na Grammy, si pro své první vystoupení na Strunách podzimu vybral netradiční projekt Vivaldi Recomposed. Jde o zcela nový pohled na Vivaldiho Čtvero ročních dob, za nímž stojí současný britský skladatel Max Richter. Jeho tvorba vychází především z moderní klasiky, postmoderny a minimalismu. Vivaldiho slavné dílo Richter však doslova překomponoval a v některých místech rovněž zasáhl do sólového partu. "Devadesát procent hudby jsem zkomponoval nově, přesto k nám Vivaldiho duch i síla jeho díla promlouvají," vysvětluje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.