Po odchodu z postu šéfa opery Národního divadla pokračuje režisér Jiří Heřman v projektech, jimiž si plní své dávné sny.

Pro Struny podzimu připravil scénické ztvárnění Schubertova písňového cyklu Zimní cesta, v němž si za klavírního doprovodu Iva Kahánka rozdělí roli poutníka tři zpěváci: Jiří Hájek, Matěj Chadima a Jiří Brückler. Doprovázet je bude ženský anděl a pokušitel v roli Kateřiny Kněžíkové.

Představení, v němž se také jezdí na kole a leze do výšek, vzniklo v koprodukci s Národním divadlem a uvádí se v netradičním prostředí barrandovského ateliéru číslo 4.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.